Knight World 1299 Myko PvP Server

Xydonis, Deimos, Odin ve Cypher sunucularımızdan sonra yeni sunucumuz TITAN'ı sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz! 2020'den beri geride bıraktığımız dört sunucudan sonra, TITAN ile yepyeni bir Knights World sizi bekliyor! Yenilenen altyapı ve güçlendirilmiş güvenlik sistemi ile TITAN'da kesintisiz PVP deneyimi yaşayacaksınız!
 

Level Sınırı : 72
(Level sınırı ilk etapta maksimum 65 LVL Olacaktır. ilerleyen günlerde oyunun düzeni ve dengesine göre lvl sınırlarını 72 sınırı takip edecektir.)

Upgrade Oranları : Detaylar için 
tıklayınız.
(Low , Middle , High Class Olarak Upgrade Oranları dengelenmiş ve siz değerli oyuncularımızın keyif alacağı şekilde ayarlanmıştır. )

Quest Sistemi : 1299 Versiyonun orjinalinde bulunan tüm görevler ve TİTAN'a özel görevler aktif olacaktır. Detaylar için 
tıklayınız.

Drop Hakkında : Oyun içerisinde dengeyi ve oyunun sürekliliğini sağlamak adına drop oranlarımız büyük bir titizlikle tek tek en baştan ayarlanmıştır.

Eventler : Aktif kullanımda olan diğer serverlarda bulunan eventların yanı sıra sadece bize özel olan kendi hazırladığımız özel eventlarımız olacaktır bunlar oyunun düzenine göre ilerleyen günlerde yenilik olarak servera eklenecektir.

SERVER YORUMLARI

Henüz bu sunucu için yorum yapılmadı. İlk Yorumu Sen Yap!

YORUM YAP
Knight World 1299 Myko PvP Server

Saymalı Quest Sistemi Collection Race Event Deathmatch Border Defanse War Lastman Standing Lunar War Snow War Bi-frost Forgetten Temple Castle Siege War Chaos Stone Cursed Santa Gm Kill Event Kill Gift Event Drop Notice Sistemi

  • Oyun Durumu Pasif

  • MYKO Oyun Tipi

  • KNİGHTWORLD Güvenlik Tipi

EN ÇOK OKUNAN 5 MAKALELER
arcface
ONUR Yazdı;

3 yıl önce

Metin2 Karabüyü sura karakteri biyolog görevlerinden ne almalı?Karabüy..

arcface
ONUR Yazdı;

3 yıl önce

metin2 logo psd,Pvp serveriniz için çok güzel logo psd,metin2 server l..

arcface
ONUR Yazdı;

3 yıl önce

Metin2 ninja karakteri biyolog görevlerinden ne almalı?Ninja ile ilgil..

arcface
ONUR Yazdı;

3 yıl önce

Metin2 şaman karakteri biyolog görevlerinden ne almalı?Şaman ile ilgil..

arcface
ONUR Yazdı;

3 yıl önce

Metin2 savaşcı karakteri biyolog görevlerinden ne almalı?Savaşcı ile ..